Fixtures

Saturday 27 October

Wicklow SFC final replay
Rathnew v St Patricks, Aughrim, 3pm

Limerick SHC final
Doon v Na Piarsaigh, Gaelc Grounds, 7.30pm - Eir sport

Westmeath SHC final
Clonkill v Raharney, TEG Cusack Park, TBC

 

Sunday 28 October

Leinster club SFC first round
Shelmaliers (Wexford) v Dunboyne (Meath), Innovate Wexford Park, 1.30pm
Mullingar Shamrocks (Westmeath) v Moorefield (Kildare), TEG Cusack Park, 1.30pm
Rathnew or St Patricks (Wicklow) v Rhode (Offaly), Aughrim, 1.30pm

Clare SFC final
Ennistymon v Miltown-Malbay, Cusack Park, TBC

Cork SFC final
St Finbarrs v Duhallow, Pairc Ui Chaoimh, TBC

Galway SFC final
Corofin v Mountbellew-Moylough, Pearse Stadium, TBC, TBC

Kerry SFC final
Dr Crokes v Dingle, TBC, TBC

London SFC final replay
Fulham Irish v Tir Chonaill Gaels, McGovern Park, 2.30pm

Tipperary SFC final
Ardfinnan v Moyle Rovers, TBC, TBC

Waterford SFC final
Kilrossanty v The Nire, Fraher Field, 6pm

Munster club SHC quarter-final
Ballygunner (Waterford) v Midleton (Cork), Walsh Park, 1.30pm

Ulster club SHC semi-final
Slaughtneil (Derry) v Ballycran (Down), Corrigan Park, 2.30pm

Antrim SHC final
Cushendall v Loughgiel, Ballycastle, 3pm

Dublin SHC final replay
Ballyboden St Endas v Kilmacud Crokes, Parnell Park, 3.30pm

Kilkenny SHC final
Bennettsbridge v Ballyhale Shamrocks, Nowlan Park, 3pm

 

Monday 29 October

Dublin SFC final
Kilmacud Crokes v St Judes, Parnell Park, 5pm

 

Sunday 4 November

Connacht club SFC quarter-finals
Clann na Gael (Roscommon) v Fulham Irish or Tir Chonaill Gaels (London), Dr Hyde Park, 1pm
Tourlestrane (Sligo) v Ballintubber (Mayo), Enniscrone, 2pm

Munster club SFC quarter-finals
Adare (Limerick) v Kilrossanty or The Nire (Waterford), Limerick venue, TBC
Ardfinnan or Moyle Rovers (Tipperary) v Dingle or Dr Crokes (Kerry), Tipperary venue, TBC

Ulster club SFC quarter-finals
Cargin (Antrim) v Gweedore (Donegal), TBC, TBC
Crossmaglen (Armagh) v Coalisland (Tyrone), TBC, TBC
Castlerahan (Cavan) v Coleraine (Derry), TBC, TBC
Burren (Down) v Scotstown (Monaghan), TBC, TBC

Leinster club SHC quarter-finals
Ballyboden St Endas or Kilmacud Crokes (Dublin) v Clonkill or Raharney (Westmeath), TBC, TBC
Coolderry (Offaly) v Mount Leinster Rangers (Carlow), TBC, TBC
Camross (Laois) v Naomh Eanna (Wexford), TBC, TBC

Munster club SHC semi-finals
Doon or Na Piarsaigh (Limerick) v Clonoulty-Rossmore (Tipperary), Limerick venue, TBC
Ballygunner (Waterford) or Midleton (Cork) v Ballyea (Clare), Waterford or Cork venue, TBC

 

Sunday 11 November

Connacht club SFC semi-finals
Aughawillan (Leitrim) v Tourlestrane (Sligo) or Ballintubber (Mayo), Pairc Sean MacDiarmada, TBC
Corofin or Mountbellew-Moylough (Galway) v Clann na Gael (Roscommon) or Fulham Irish or Tir Chonaill Gaels (London), Dr Hyde Park, TBC

Leinster club SFC quarter-finals
Shelmaliers (Wexford) or Dunboyne (Meath) v Kilmacud Crokes or St Judes (Dublin), TBC, TBC
Mullingar Shamrocks (Westmeath) or Moorefield (Kildare) v Portlaoise (Laois), TBC, TBC
Rathnew or St Patricks (Wicklow) or Rhode (Offaly) v Mullinalaghta (Longford), TBC, TBC
Newtown Blues (Louth) v Eire Og (Carlow), TBC, TBC

Munster club SFC semi-finals
Adare (Limerick) or Kilrossanty or The Nire (Waterford) v Ennistymon or Miltown-Malbay (Clare), Limerick or Waterford venue, TBC
Ardfinnan or Moyle Rovers (Tipperary) or Dingle or Dr Crokes (Kerry) v St Finbarrs (Cork), Tipperary or Kerry venue, TBC

Ulster club SHC final
Slaughtneil (Derry) or Ballycran (Down) v Cushendall or Loughgiel (Antrim), TBC, 2.30pm

 

Sunday 18 November

Ulster club SFC semi-finals
Cargin (Antrim) or Gweedore (Donegal) v Crossmaglen (Armagh) or Coalisland (Tyrone), TBC, TBC
Castlerahan (Cavan) or Coleraine (Derry) v Burren (Down) or Scotstown (Monaghan), TBC, TBC

Leinster club SHC semi-finals
Ballyboden St Endas or Kilmacud Crokes (Dublin) or Clonkill or Raharney (Westmeath) v Coolderry (Offaly) or Mount Leinster Rangers (Carlow), TBC, TBC
Camross (Laois) or Naomh Eanna (Wexford) v Bennettsbridge or Ballyhale Shamrocks, TBC, TBC

Munster club SHC final
Doon or Na Piarsaigh (Limerick) or Clonoulty-Rossmore (Tipperary) v Ballygunner (Waterford) or Midleton (Cork) or Ballyea (Clare), TBC, TBC

 

Sunday 25 November

Connacht club SFC final
Aughawillan (Leitrim) or Tourlestrane (Sligo) or Ballintubber (Mayo) v Corofin or Mountbellew-Moylough (Galway) or Clann na Gael (Roscommon) or Fulham Irish or Tir Chonaill Gaels (London), TBC, TBC

Leinster club SFC semi-finals
Shelmaliers (Wexford) or Dunboyne (Meath) or Kilmacud Crokes or St Judes (Dublin) v Mullingar Shamrocks (Westmeath) or Moorefield (Kildare) or Portlaoise (Laois), TBC, TBC
Rathnew or St Patricks (Wicklow) or Rhode (Offaly) or Mullinalaghta (Longford) v Newtown Blues (Louth) or Eire Og (Carlow), TBC, TBC

Munster club SFC final
Adare (Limerick) or Kilrossanty or The Nire (Waterford) or Ennistymon or Miltown-Malbay (Clare) v Ardfinnan or Moyle Rovers (Tipperary) or Dingle or Dr Crokes (Kerry) or St Finbarrs (Cork), TBC, TBC

 

Sunday 2 December

Ulster club SFC final
Cargin (Antrim) or Gweedore (Donegal) or Crossmaglen (Armagh) or Coalisland (Tyrone) v Castlerahan (Cavan) or Coleraine (Derry) or Burren (Down) or Scotstown (Monaghan), TBC, TBC

Leinster club SHC final
Ballyboden St Endas or Kilmacud Crokes (Dublin) or Clonkill or Raharney (Westmeath) or Coolderry (Offaly) or Mount Leinster Rangers (Carlow) v Camross (Laois) or Naomh Eanna (Wexford) or Bennettsbridge or Ballyhale Shamrocks (Kilkenny), TBC, TBC

 

Sunday 9 December

Leinster club SFC final
Shelmaliers (Wexford) or Dunboyne (Meath) or Kilmacud Crokes or St Judes (Dublin) or Mullingar Shamrocks (Westmeath) or Moorefield (Kildare) or Portlaoise (Laois) v Rathnew or St Patricks (Wicklow) or Rhode (Offaly) or Mullinalaghta (Longford) or Newtown Blues (Louth) or Eire Og (Carlow), TBC, TBC